Przejdź do głównej zawartości

Kominkowy "Bloger" w ebooku - taka sytuacjaDziś trochę "pohejtuję" :) Domi zachęcona tym co przeczytała w niedawno wydanej książce "Kominka" skusiła się na zakup ebooka "Bloger". A jak jest, to i ja skorzystam. A co?! Miłość od pierwszego wejrzenia to raczej nie będzie...Co do zawartości merytorycznej i stylu Tomka Tomczyka na razie nie mogę nic powiedzieć, ale ebook pod względem przygotowania jest dla mnie straszną porażką. Cóż ludzie, a w szczególności faceci są wzrokowcami...

Książka w wersji elektronicznej nie posiada żadnej okładki i wygląda przez to jak jakaś praca magisterska "w przygotowaniu". Jeszcze bardziej irytujące jest, że na pierwszej stronie wymienione są osoby, które przygotowały zdjęcie na okładkę i jak samą okładkę.

Jak na kogoś, kto zwraca uwagę na detale i "nawołuje" do dbania o własny wizerunek w tym przypadku "Kominek" się nie popisał. Może nadgoni to treścią. Zobaczymy.


Komentarze

  1. Faktycznie, bez szału. Ciekawe, co powiesz o treści. O dziwo, mi się nieźle czytało. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na razie czytam drugą książkę Kominka "Blog" i czyta mi się bardzo dobrze :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Magia wody" Lilith Dorsey - recenzja

Woda. Życiodajny płyn, dzięki któremu istniejemy. Dziś chcę Wam przybliżyć ten fascynujący żywioł dzięki  "Magii wody" Lilith Dorsey, którą otrzymałam z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl . W pierwszej części książki poznajemy znaczenie wody w wymiarze religijnym, zarówno dla rdzennych mieszkańców Ameryk czy Afryki, jak i dla chrześcijan czy Żydów. Wierzenia dotyczące stworzenia świata nieodłącznie związane są z żywiołem wody. W dalszych rozdziałach prym wiedzie folklor, mityczne stwory i święte miejsca. Autorka przeprowadza nas przez ludowe wierzenia ze wszystkich części świata. Mówi Wam coś Nessie? Okazuje się, że takich stworzeń jest więcej. Dużo więcej. Poznajemy również wodnych bogów i boginie oraz miejsca uznawane za święte. Muszę przyznać, że ze względu na moje zainteresowania, właśnie ta część książki podobała mi się najbardziej. Druga część "Magii wody" skupia się na pracy z żywiołem wody. Lilith Dorsey przybliża rodzaje wody, rośliny, kamienie i zwier

Miłość w Wiedźminie

„Pochyliła się nad nim, dotknęła go, poczuł na twarzy muśnięcie jej włosów pachnących bzem i agrestem i wiedział nagle, że nigdy nie zapomni tego zapachu, tego miękkiego dotyku, wiedział, że nigdy już nie będzie mógł ich porównać z innym zapachem i innym dotykiem.

Ile się zarabia na recenzjach książek?

Zastanawiałeś się kiedyś ile zarabiasz recenzując książki na swoim blogu? Czy wiesz ile warty jest Twój czas? Nie?  To sprawdźmy.