Przejdź do głównej zawartości

"Wojna w świetle dnia" - fragment


Są opowieści, na których zakończenie wciąż czekam. Jedną z nich jest ta z Cyklu Demonów Petera V. Bretta, rozpoczęta przez bestsellerowego "Malowanego człowieka". Historia, która miała zmieścić się w trzech tomach, już rozrosła się do pięciu i nie wiadomo, czy na tym się skończy. 

      "Strach i ból to jedynie wiatr." 

Z okazji wizyty pisarza w Polsce, na stronie Polconu pojawił się fragment "Wojny w świetle dnia". Nie wiem, czy tak będzie wyglądać ostateczna okładka książki, ale ta bardzo mi się podoba :) Według zapowiedzi Fabryki Słów, na polskim rynku książka ma się pojawić w lutym 2013.


A fragment dostępny jest TUTAJ

Miłego czytania :)


Komentarze

  1. Nie słyszałam, ale chętnie bym przeczytała :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Poprzednie dwa tomy to "Malowany człowiek" i "Pustynna włócznia", w Polsce każdy z nich został wydany w dwóch częściach :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Magia wody" Lilith Dorsey - recenzja

Woda. Życiodajny płyn, dzięki któremu istniejemy. Dziś chcę Wam przybliżyć ten fascynujący żywioł dzięki  "Magii wody" Lilith Dorsey, którą otrzymałam z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl . W pierwszej części książki poznajemy znaczenie wody w wymiarze religijnym, zarówno dla rdzennych mieszkańców Ameryk czy Afryki, jak i dla chrześcijan czy Żydów. Wierzenia dotyczące stworzenia świata nieodłącznie związane są z żywiołem wody. W dalszych rozdziałach prym wiedzie folklor, mityczne stwory i święte miejsca. Autorka przeprowadza nas przez ludowe wierzenia ze wszystkich części świata. Mówi Wam coś Nessie? Okazuje się, że takich stworzeń jest więcej. Dużo więcej. Poznajemy również wodnych bogów i boginie oraz miejsca uznawane za święte. Muszę przyznać, że ze względu na moje zainteresowania, właśnie ta część książki podobała mi się najbardziej. Druga część "Magii wody" skupia się na pracy z żywiołem wody. Lilith Dorsey przybliża rodzaje wody, rośliny, kamienie i zwier

Miłość w Wiedźminie

„Pochyliła się nad nim, dotknęła go, poczuł na twarzy muśnięcie jej włosów pachnących bzem i agrestem i wiedział nagle, że nigdy nie zapomni tego zapachu, tego miękkiego dotyku, wiedział, że nigdy już nie będzie mógł ich porównać z innym zapachem i innym dotykiem.

Ile się zarabia na recenzjach książek?

Zastanawiałeś się kiedyś ile zarabiasz recenzując książki na swoim blogu? Czy wiesz ile warty jest Twój czas? Nie?  To sprawdźmy.