Przejdź do głównej zawartości

Ten piękny dzień


Dziś o czymś, co z książkami ma niewiele wspólnego. A może ma, bo wiąże się również ze wspólnym czytaniem. I milionem innych rzeczy.

Dziś Dzień Matki. Jak widzicie, ja jestem podwójną mamą. Moje dwa Szczęścia mają 6 i 4 lata. Dni, w których pojawiły się w naszym życiu były magiczne. I wywróciły nasz świat do góry nogami.

Dlatego chciałabym życzyć wszystkim Mamom wszystkiego co najpiękniejsze. Mnóstwa buziaczków, przytulasków i odczuwania każdego dnia tej cudownej miłości. Coraz mocniej. Bo nie ma nic wspanialszego od patrzenia w oczy swojego dziecka.A to ja i Mariusz jako Portret Mamy i Taty, narysowany przez Pati, naszą starszą córeczkę. Charakterystyczne cechy bez wątpienia udało jej się uchwycić, na przykład moje czerwone okulary przeciwsłoneczne na głowie ;)


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Magia wody" Lilith Dorsey - recenzja

Woda. Życiodajny płyn, dzięki któremu istniejemy. Dziś chcę Wam przybliżyć ten fascynujący żywioł dzięki  "Magii wody" Lilith Dorsey, którą otrzymałam z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl . W pierwszej części książki poznajemy znaczenie wody w wymiarze religijnym, zarówno dla rdzennych mieszkańców Ameryk czy Afryki, jak i dla chrześcijan czy Żydów. Wierzenia dotyczące stworzenia świata nieodłącznie związane są z żywiołem wody. W dalszych rozdziałach prym wiedzie folklor, mityczne stwory i święte miejsca. Autorka przeprowadza nas przez ludowe wierzenia ze wszystkich części świata. Mówi Wam coś Nessie? Okazuje się, że takich stworzeń jest więcej. Dużo więcej. Poznajemy również wodnych bogów i boginie oraz miejsca uznawane za święte. Muszę przyznać, że ze względu na moje zainteresowania, właśnie ta część książki podobała mi się najbardziej. Druga część "Magii wody" skupia się na pracy z żywiołem wody. Lilith Dorsey przybliża rodzaje wody, rośliny, kamienie i zwier

Miłość w Wiedźminie

„Pochyliła się nad nim, dotknęła go, poczuł na twarzy muśnięcie jej włosów pachnących bzem i agrestem i wiedział nagle, że nigdy nie zapomni tego zapachu, tego miękkiego dotyku, wiedział, że nigdy już nie będzie mógł ich porównać z innym zapachem i innym dotykiem.

Ile się zarabia na recenzjach książek?

Zastanawiałeś się kiedyś ile zarabiasz recenzując książki na swoim blogu? Czy wiesz ile warty jest Twój czas? Nie?  To sprawdźmy.