Przejdź do głównej zawartości

Czasem trzeba rozłożyć parasol...


Po licznych przemyśleniach wczoraj podjęłam decyzję i na Facebooku powstał fanpage Po prostu książki. Stwierdziłam, że dzięki temu będę mogła być bliżej Was i dzielić się rzeczami, które nie zawsze pasują mi do wrzucenia na bloga. W najbliższym czasie szykuje mi się sporo czytania, więc możecie spodziewać się częstych publikacji :) 

Mariusz wpadł dzisiaj na ciekawy cytat i wymyślił jakie zdjęcie by do niego pasowało. Oto efekt naszych działań:


Słowa Dale'a Carnegie'a uważam za niezwykle trafne, zwłaszcza w dobie Internetu i możliwości bycia anonimowym. Dlatego pamiętajcie - noście ze sobą parasole, rozkładajcie je w razie potrzeby i dalej róbcie swoje :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Magia wody" Lilith Dorsey - recenzja

Woda. Życiodajny płyn, dzięki któremu istniejemy. Dziś chcę Wam przybliżyć ten fascynujący żywioł dzięki  "Magii wody" Lilith Dorsey, którą otrzymałam z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl . W pierwszej części książki poznajemy znaczenie wody w wymiarze religijnym, zarówno dla rdzennych mieszkańców Ameryk czy Afryki, jak i dla chrześcijan czy Żydów. Wierzenia dotyczące stworzenia świata nieodłącznie związane są z żywiołem wody. W dalszych rozdziałach prym wiedzie folklor, mityczne stwory i święte miejsca. Autorka przeprowadza nas przez ludowe wierzenia ze wszystkich części świata. Mówi Wam coś Nessie? Okazuje się, że takich stworzeń jest więcej. Dużo więcej. Poznajemy również wodnych bogów i boginie oraz miejsca uznawane za święte. Muszę przyznać, że ze względu na moje zainteresowania, właśnie ta część książki podobała mi się najbardziej. Druga część "Magii wody" skupia się na pracy z żywiołem wody. Lilith Dorsey przybliża rodzaje wody, rośliny, kamienie i zwier

Miłość w Wiedźminie

„Pochyliła się nad nim, dotknęła go, poczuł na twarzy muśnięcie jej włosów pachnących bzem i agrestem i wiedział nagle, że nigdy nie zapomni tego zapachu, tego miękkiego dotyku, wiedział, że nigdy już nie będzie mógł ich porównać z innym zapachem i innym dotykiem.

Ile się zarabia na recenzjach książek?

Zastanawiałeś się kiedyś ile zarabiasz recenzując książki na swoim blogu? Czy wiesz ile warty jest Twój czas? Nie?  To sprawdźmy.