Przejdź do głównej zawartości

Regałowi koczownicy

Dziś będzie króciutko, ponieważ i tak pewnie większość europejskiej populacji "koczuje" przed tv. Nawet ja, nie będąc zagorzałą fanką piłki nożnej, oglądam każdy mecz. Ale to w końcu długo wyczekiwane przez Polskę Euro2012 :)

Żeby było książkowo, oto obrazek, który jakiś czas temu krążył po sieci:


Oj tak... Moje książki, ze względu na ich ilość, to zdecydowani koczownicy :)

A teraz znowu zmykam przed tv, bo Ukraina daje popalić Szwecji i jestem ciekawa, jak dalej potoczy się piłka w tym meczu. Obok mnie piłkarskie zmagania na murawie dzielnie "ogląda" z kanapy "Kłamca 2". Wkrótce będzie recenzja :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Magia wody" Lilith Dorsey - recenzja

Woda. Życiodajny płyn, dzięki któremu istniejemy. Dziś chcę Wam przybliżyć ten fascynujący żywioł dzięki  "Magii wody" Lilith Dorsey, którą otrzymałam z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl . W pierwszej części książki poznajemy znaczenie wody w wymiarze religijnym, zarówno dla rdzennych mieszkańców Ameryk czy Afryki, jak i dla chrześcijan czy Żydów. Wierzenia dotyczące stworzenia świata nieodłącznie związane są z żywiołem wody. W dalszych rozdziałach prym wiedzie folklor, mityczne stwory i święte miejsca. Autorka przeprowadza nas przez ludowe wierzenia ze wszystkich części świata. Mówi Wam coś Nessie? Okazuje się, że takich stworzeń jest więcej. Dużo więcej. Poznajemy również wodnych bogów i boginie oraz miejsca uznawane za święte. Muszę przyznać, że ze względu na moje zainteresowania, właśnie ta część książki podobała mi się najbardziej. Druga część "Magii wody" skupia się na pracy z żywiołem wody. Lilith Dorsey przybliża rodzaje wody, rośliny, kamienie i zwier

Miłość w Wiedźminie

„Pochyliła się nad nim, dotknęła go, poczuł na twarzy muśnięcie jej włosów pachnących bzem i agrestem i wiedział nagle, że nigdy nie zapomni tego zapachu, tego miękkiego dotyku, wiedział, że nigdy już nie będzie mógł ich porównać z innym zapachem i innym dotykiem.

Ile się zarabia na recenzjach książek?

Zastanawiałeś się kiedyś ile zarabiasz recenzując książki na swoim blogu? Czy wiesz ile warty jest Twój czas? Nie?  To sprawdźmy.